Resurse umane

Rusu Mihaela-Cristina  – Director

Lezeu Alexandru  – Director adjunct

Mocanu Mirela  – Educatoare

Prajescu Iulia  – Educatoare

Vieriu Luminita  – Educatoare

Adiaconitei Viorica  – Profesor pentru învățământ preșcolar

Baisan Paula-Camelia  – Profesor pentru învățământ preșcolar

Barat Gica  – Profesor pentru învățământ preșcolar

Biberi Mariana  – Profesor pentru învățământ preșcolar

Bordeianu Mihaela  – Profesor pentru învățământ preșcolar

Chelar Emiliea  – Profesor pentru învățământ preșcolar

Deliu Ionica-Anisoara  – Profesor pentru învățământ preșcolar

Dociu   (Hociung) Elena  – Profesor pentru învățământ preșcolar

Tacu   Mirela  – Profesor pentru învățământ preșcolar

Toma Madalina  Alexandra  – Profesor pentru învățământ preșcolar

Voinea Cecilia  – Profesor pentru învățământ preșcolar

Cristea-Armasu Ramona-Iuliana  – Învăţător

Bejenariu Radita  – Profesor pentru învățământ primar

Branchi Iuliana  – Profesor pentru învățământ primar

Cojocaru (Caraiman) Elena  – Profesor pentru învățământ primar

Gradinaru Olga  – Profesor pentru învățământ primar

Ionita Vasile  – Profesor pentru învățământ primar

Levarda Maria  – Profesor pentru învățământ primar

Pantiru Claudia  – Profesor pentru învățământ primar

Plai Mihaela  – Profesor pentru învățământ primar

Simon Minodora  – Profesor pentru învățământ primar

Smerea Dana Mihaela  – Profesor pentru învățământ primar

Smeria Elena  – Profesor pentru învățământ primar

Anitulesei Nicolae-Bogdan  – Profesor

Armanu Mihai  – Profesor

Asoltanei Dumitru  – Profesor

Baetanu Ana-Maria  – Profesor

Capraru Cristinel  – Profesor

Ciomartan Emilia  – Profesor

Ciustea (Ivan) Ana-Maria  – Profesor

Dantis Marian  – Profesor

Dantis Marian  – Profesor

Dogan Paula Odille  – Profesor

Durea Ana-Maria  – Profesor

Enache Mariana  – Profesor

Gradinariu Crenguta  – Profesor

Grajdeanu Florina-Cristina  – Profesor

Lazarescu George  – Profesor

Lezeu Alexandru  – Profesor

Michiu Mihaela-Cristina  – Profesor

Mitrea Catalin-Ionut  – Profesor

Munteanu Mihaela  – Profesor

Ostafe Aurora  – Profesor

Pantaza Mihaela  – Profesor

Rusu Dana-Cristina  – Profesor

Stefanuca-Avram Tamara  – Profesor

Tanovici Andreea – Irina  – Profesor

Tedli Ilie – Gheorghe  – Profesor

Trufas Iulia-Loredana  – Profesor

Ursuleasa Florin  – Profesor

Gaita-Pantiru Violeta  – Administrator financiar grad I

Baba Anca-Florentina  – Administrator patrimoniu grad III

Balan Costica Romica  – Administrator patrimoniu treapta I

Acsinia Roxana-Marinela  – Bibliotecar I A

Rosca Elena Gabriela  – Informatician gradul I

Chirea  Constanta-Adriana  – Laborant I

Gavriluta Maria  – Laborant I

Gales Daniela-Laura  – Secretar instituţie unitate de învăţământ I

Gavriluta Maria  – Tehnician treapta III

Birjovanu Ioan  – Îngrijitor I

Busuioc Galina  – Îngrijitor I

Butnaru Luminita  – Îngrijitor I

Caldararu Cristina  – Îngrijitor I

Chelaru Ana  – Îngrijitor I

Goldan Daniela  – Îngrijitor I

Miron Viorica  – Îngrijitor I

Popa Ionela- Florentina  – Îngrijitor I

Rosu Maria-Lacramioara  – Îngrijitor I

Solomon Liliana  – Îngrijitor I

Torocica Elena  – Îngrijitor I

Florea Ana Domnica  – Muncitor IV

Pricope Florentina-Laura  – Muncitor IV

Chereches Gavril  – Muncitor I

Ciofu Angelica  – Muncitor II